University of Wolverhampton

University of Wolverhampton

 • شهر بیرمنگام
 • تعداد دانشجو 19045 نفر
 • TEF Silver

درباره University of Wolverhampton

دانشگاه Wolverhampton دارای سه پردیس در شهرهای ولورهمپتون، والسال و تلفورد است. هر پردیس در آموزش رشته‌های مشخصی، دارای تخصص می‌باشد؛ که بسیاری از آن‌ها توسط نهادهای معتبر به رسمیت Swimخته شده اند. دانشگاه سالانه پذیرای دانشجویانی از 130 کشور جهان است؛ که در یکی از دانشگاه‌های انگلستان یا موسسات شریک خارج از کشور، مشغول به تحصیل می‌شوند. دانشگاه هجده انستیتو دارد. این مجموعه، در حال حاضر بیش از 380 دوره کارSwimسی و کارSwimسی ارشد را ارائه می‌دهد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Wolverhampton
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی % کارشناسی %
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت % تمام وقت %
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا %
  انگلیس % دیگر%
 • محل اقامت

  این دانشگاه، هر دو گزینه اقامت در خوابگاه‌ها یا خانه‌های اجاره‌ای را ارائه می‌دهد. اقامتگاه‌ها دارای امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت، آشپزخانه‌های مشترک و رختشویی می‌باشند. استفاده از اتوبوس شاتل رایگان، حتی در شب‌های تعطیل، جهت سهولت شرکت در فعالیت‌های دانشگاهی (مانند سخنرانی‌ها) برای دانشجویان لحاظ شده است. تیم ساکن در اقامتگاه‌ها (که دانشجویان همکار هستند)، آماده‌ی پاسخ به سوالات و رفع نگرانی‌ها هستند.

 • مشاغل دانشجویی

  تیم کاریابی دانشگاه، هر ساله بیش از 2 هزار فرصت شغلی پاره وقت را جهت کمک به دانشجویان در کسب درآمد، تبلیغ می‌کند. همچنین، مشاغل مختلفی در داخل دانشگاه، از جمله کار در کتابخانه یا سفیر دانشجویی برای دانشجویان وجود دارد.

 • کتابخانه

  هر دانشگاه دارای یک کتابخانه مجهز، شامل: امکانات و منابع مطالعاتی گسترده از جمله کتاب‌های الکترونیکی، مقاله‌های ژورنال و پایگاه داده‌ های آنلاین و فضایی دوستانه‌، آرام و قابل رزرو به همراه نرم افزارهای تخصصی است. کتابخانه‌های دانشگاه به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته، بخصوص ایام امتحانات، آماده خدمت رسانی به دانشجویان هستند. ضمن اینکه، سرویس گپ آنلاین کتابخانه، (ASSIST) برای پاسخگویی به سؤالات دانشجویان در هر ساعت از شبانه روز در دسترس است.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  دانشجویان برای ثبت نام و تشکیل پرونده تحت نظر یک پزشک عمومی محلی، تشویق می‌شوند. بخش بهداشت و تناسب اندام، جلساتی را با هزینه کم یا به صورت رایگان ارائه می‌دهد. مشاوره شخصی، هم به صورت حضوری و هم آنلاین، در اختیار همه دانشجویان است. پشتیبانی از طریق کارگاه‌های آموزشی نیز صورت می‌گیرد. دسترسی رایگان به Big White Wall، یک سرویس مشاوره‌ی آنلاین و ناSwimس، به صورت 24 ساعته در همه‌ی ایام هفته برای دانشجویان مقدور است.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  ارائه‌ی مشاوره رایگان در جهت پیشرفت و بهبود مهارت‌های مطالعه دانشگاهی صورت می‌گیرد. مباحث تحت پوشش شامل: برنامه‌ریزی و نوشتن تکالیف دانشگاهی، باز بینی آزمون‌ها، ارائه مطلب و توسعه‌ی مهارت سخنرانی‌ می‌باشد. همچنین، کارگاه‌های آموزشی با موضوع نحوه‌ی یافتن اطلاعات، نگارش آکادمیک و تفکر انتقادی برگزار می‌شوند. راهنماهای مطالعه آنلاین نیز، برای طیف گسترده‌ای از موضوعات درسی و فراتر از آن، در دسترس دانشجویان هستند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form