University of Westminster

University of Westminster

 • شهر London
 • تعداد دانشجو 18885 نفر
 • TEF Bronze

درباره University of Westminster

دانشگاه وست مینستر، از اولین دانشگاه های پلی‌تکنیک در قلب London و بریتانیا، برای آموزش و تحصیل افراد شاغل در London تاسیس شد. یک محیط پویا و آینده نگر برای آموزش و مطالعه است. با حضور 19000 دانشجو از 170 کشور جهان، محیط دانشگاه را به جامعه جهانی کوچکی مبدل ساخته است. هدف دوره های آموزشی در وست مینستر آماده سازی دانشجویان برای صنعت و کسب تجربه می‌باشد. دانشگاه با ارائه انواع بورس های تحصیلی از دانشجویان کشورهای مختلف حمایت می‌کند. در این دانشگاه شما به منابع بیشمار، فرصت های طلایی، ابزار مورد نیاز و حمایت همه جانبه از لحاظ آینده شغلی دسترسی خواهید داشت.فارغ التحصیلان دانشگاه وست مینستر در شرکت هایی همچون BBC، Barclays،NHS و شرکت های برتر دیگر در سراسر جهان، مشغول به کار می‌شوند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Westminster
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 21% کارشناسی 79%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 24% تمام وقت 76%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 10%
  انگلیس 69% دیگر21%
 • محل اقامت

  وست مینستر دارای چهار سالن اقامت می‌باشد. سالن‌ها در ماریلبون، در هارو، در هاکستون و در ومبلی پارک قرار دارند. سالن های اقامات اتاق های تک نفره و مشترک را با امکانات کامل ارائه می‌دهند. سالن اقامت هارو دارای فضای سبز و نیز امکانات ویژه برای دانشجویانی که دارای معلولیت های جسمانی می‌باشند، می‌باشد ک ممکن است مورد استقبال دانشجویان قرار بگیرد. اقامتگاه ماریلبون با 222 اتاق تک نفره و مشترک، در مختصات مکانی ویژه ای قرار گرفته است که دسترسی دانشجویان را به رستوران ها ،کافه ها و سینماها آسان تر می‌کند، همچنین اتاق های پنت هاوس این مجموعه منظره‌ی خوبی از London را به نمایش می‌گذارد. تیم اسکان دانشگاه از دانشجویانی که تمایل دارند در مسکن خصوصی زندگی کنند، پشتیبانی می‌کند.

 • مشاغل دانشجویی

  طرح سفیر دانشجویی فرصتی عالی برای دانشجویان فراهم می‌کند تا ضمن کسب تجربه ای ارزشمند، کار پاره وقت مناسبی نیز پیدا کنند. خدمات شغلی و اشتغالزایی به دانشجویان و فارغ التحصیلان امکان دسترسی به طیف گسترده ای از فرصت های شغلی مناسب را می‌دهد، از فرصت های موقتی پاره وقت گرفته تا پست های تمام وقت فارغ التحصیلان با برخی از بهترین کارفرمایان Swimخته شده، همچنین می‌توانید در حین تحصیل فرصت های شغلی متنوعی را در دانشگاه پیدا کنید. از تئاترهای سخنرانی و آزمایشگاههای رایانه ای گرفته تا امکانات ورزشی و استودیوی تلویزیون، امکانات تخصصی بسیاری برای استخدام در اختیار شما قرار گرفته است.

 • کتابخانه

  دانشگاه وست مبنستر در مجموع دارای چهار کتابخانه است. هر کتابخانه مجهز به مجموعه ای گسترده ای از کتاب ها،ژورنال ها، دی وی دی ها و سایر منابع تخصصی می‌باشد. کتابخانه Marylebone در پردیس Marylebone مستقر است و دارای مجموعه ای از کتاب ها و منابع دیگر در موضوعات حسابداری ، امور مالی و اقتصاد، معماری و فضای داخلی، تجارت و مدیریت MBA و کسب و کار و اطلاعات است. کتابخانه Regent در سایت Little Titchfield Street مستقر شده است و دارای طیف وسیعی از کتاب و منابع دیگر در موضوعات جرم Swimسی، انگلیسی، تاریخ، زبان ها، قانون، زبانSwimسی و سیاست و بین المللی است. کتابخانه هارو در پردیس هارو واقع شده و دارای مجموعه ای از کتاب ها و منابع دیگر در موضوعات هنر و طراحی، رسانه دیجیتال و روابط عمومی، روش ها، تلویزیون ، فیلم و تصویر متحرک و روزنامه نگاری و ارتباط جمعی است. کتابخانه کاوندیش در خیابان 115 کاوندیش مستقر است و دارای مجموعه ای از کتاب ها و منابع دیگر در موضوعات علوم زیست پزشکی، علوم زیست، سیستم های اطلاعات کسب و کار، طب مکمل و رایانه است.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  دپارتمان پزشکی دانشگاه در طول تحصیل از دانشجویان حمایت می‌کند. دانشگاه ضمن ارائه خدمات پزشکی رایگان در طول دوره تحصیلی، به مشکلات شخصی و تحصیلی دانشجویان نیز رسیدگی می‌کند. مشاوره تحصیلی و آموزشی به صورت فردی و گروهی در دسترس همه دانشجویان می‌باشد.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  دانشجویان می توانند مهارت های دانشگاهی را از طریق جلسات انفرادی و کارگاه های مهارت کسب کنند. این کارگاه ها مقاله نویسی، مدیریت زمان و نحوه ارائه سخنرانی را پوشش می دهد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form