University Of Surrey

University Of Surrey

 • شهر ساری
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره University Of Surrey

دانشگاه سارِی، تاسیس شده به سال 1966 میلادی، بیش از 140 ملیت در جامعه بین المللی خود جای داده است. 38٪ جمعیت دانشجویی این دانشگاه از خارج از انگلستان هستند. سارِی بیش از 90 شریک دانشگاهی در سراسر جهان دارد. دانشگاه مذکور یک جامعه جهانی متشکل از ایده‌ها و افراد است که به آموزش و تحقیقات تحول آفرین در زندگی اختصاص داده شده است. با داشتن یک پردیس زیبا و پر جنب و جوش، یک آموزش استثنایی و یادگیری عملی را به منظور الهام بخشیدن و توانمندسازی دانشجویان خود برای موفقیت شخصی و حرفه‌ای فراهم می‌کند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University Of Surrey
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 27% کارشناسی 73%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 15% تمام وقت 85%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 8%
  انگلیس 71% دیگر21%
 • محل اقامت

  اقامت برای دانشجویان جدید، مادامی که شرایط دانشگاه و مهلت درخواست را رعایت کنند تضمین شده است. 6000 اتاق خواب در سراسر استگ هیل، مینر پارک و هیزل فارم با قیمت‌های متفاوت در دسترس است. کلیه اقامتگاه‌ها درای سرویس غذای آماده بوده و بیش از 50 درصد اتاق‌ها حمام اختصاصی و امکانات توالت دارند. دانشجویان از امنیت شبانه روزی در کل هفته و بیمه دارایی بهره‌مند می‌شوند. بیشتر محل‌های اقامتی مختلط هستند، اما دانشجویان می‌توانند در صورت تمایل، درخواست زندگی در آپارتمان تک جنسیتی را بدهند.

 • مشاغل دانشجویی

  Unitemps، آژانس استخدام داخلی دانشگاه، به دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر کمک می‌کند تا در منطقه اطراف کار پیدا کنند.‌ مشاغل پاره وقت در داخل دانشگاه به عنوان سفیران دانشجویی یا در فروشگاه‌های مواد غذایی و خرده فروشی در محوطه دانشگاه وجود دارد. فرصت‌های محلی برای کار در مغازه‌ها، بارها و رستوران‌هایی که کار پاره وقت به راحتی پیدا می‌شود وجود دارد.

 • کتابخانه

  كتابخانه و مركز یادگیری در قلب محوطه اصلی دانشگاه واقع شده اند كه 365 روز سال به طور شبانه روزی در طول کل هفته باز است. این کتابخانه که در سال 2018 بازسازی شده است، انواع محیط‌های یادگیری از جمله مکان مطالعه ساکت و محل کار گروهی را ارائه می‌دهد. 400 دستگاه رایانه در دسترس دانشجویان بوده و خدمات IT شامل اجاره حداکثر 4 ساعتی لپ‌تاپ است. دانشجویان به بایگانی و مجموعه‌های خاص یعنی به بیش از 100 مجموعه کتاب نادر و منابع اولیه منحصر به فرد دسترسی دارند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  چند مرکز پزشکی عمومی وجود دارد که یکی از آن‌ها در دانشگاه بخش جراحی دارد. بیمارستان رویال ساری کانتی در نزدیکی پردیس دانشگاه واقع شده است. مرکز دندانپزشکی گیلدفورد معاینات دندانپزشکی رایگان را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. مرکز بهزیستی از سلامت عاطفی و روانی دانشجویان پشتیبانی می‌کند. Big White Wall فضایی ایمن را به صورت آنلاین فراهم می‌کند و از طیف وسیعی از موضوعات پشتیبانی کند.‌ دانشجویان می‌توانند با اعتماد به نفس با استفاده از Nightline که یک سرویس شنیداری ناSwimس است، صحبت کنند و راهنمایی و مشاوره را از وب‌سایت MySurrey دریافت کنند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  تیم مهارت‌های آکادمیک و ترقی، از همه دانشجویان سارِی پشتیبانی می‌کند. جلسات غیر رسمی، قرارهای ملاقات و کارگاه‌های فنون مطالعه در دسترس هستند. کارکنان می‌توانند در زمینه نگارش آکادمیک، مهارت‌های تحقیقاتی، تکنیک‌های بازنویسی و موارد دیگر به دانشجویان کمک کنند. به هر دانشجو یک مشاور شخصی اختصاص داده می‌شود که راهنمایی‌های لازم را به طور مداوم ارائه دهد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form