University of Plymouth

University of Plymouth

 • شهر پلیموث
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Silver

درباره University of Plymouth

دانشگاه Plymouth دارای یک جامعه بین المللی پررونق می‌باشد و بیش از 2500 دانشجو از بیش از 100 کشور جهان استقبال کرده و با 80 کشور نیز مشارکت می‌کند. پردیس چشمگیر دانشگاه در قلب شهر اقیانوسی انگلستان و در بین دریاهای Cornwall و Dartmoor واقع شده است. دانشگاه در محیطی زیبا سعی در پیشبرد دانش و تحول در زندگی، از طریق طیف گسترده ای از موضوعات، مقابله با چالش های جهانی و ایجاد تفاوت مثبت در زندگی افراد دارد. یک تیم متخصص مشاور بین الملل، از دانشجویان بین المللی حمایت ویژه می‌کند. این دانشگاه به دلیل تحقیقات برتر در جهان به ویژه در زمینه های دریایی، فناوری های بهداشتی و پایداری شهرت فراوانی دارد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Plymouth
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 13% کارشناسی 87%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 20% تمام وقت 80%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 3%
  انگلیس 90% دیگر7%
 • محل اقامت

  دانشگاه اسکان دانشجویان سال اول را در اقامتگاه ها تضمین می‌کند و گزینه های اقامتی متناسب با بودجه دانشجویان، به آن ها ارائه می‌شود. همه اقامتگاه ها دارای امنیت شبانه روزی بوده و دانشجویان می‌‎توانند با مدیران سالن های دانشگاه قرار ملاقات هایی ترتیب دهند و از پشتیبانی آن ها بهره ببرند. تیم مدیریت اقامتگاه ها، برنامه های گروهی متفاوتی همچون رویداد های متنوع و مسابقات را برای اوقات تفریح دانشجویان ارائه می‌دهند.

 • مشاغل دانشجویی

  تیم اشتغالزایی دانشگاه، هرسال از بیش از 3000 دانشجو حمایت می‌کند تا مشاغل نیمه وقت، متناسب با برنامه تحصیل خود را انتخاب کنند. در محل دانشگاه Jobshop و Careers Hub، فرصت های شغلی در دانشگاه و با کارفرمایان معتبر محلی را ارتقا می‌بخشند. اتحادیه دانشجویی نیز طیف وسیعی از مشاغل نیمه وقت را به دانشجویان ارائه می‌دهد.

 • کتابخانه

  کتابخانه Charles Seale-Hayne به صوررت شبانه روزی در طول هفته به جز روزهای تعطیل باز می‌باشد و در روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح تا 8 عصر در دسترس دانشجویان می‌باشد. سالن های مطالعه در طول سال 24 ساعته در دسترس هستند. این کتابخانه شامل طیف وسیعی از منابع، از جمله 350000 جلد کتاب، 500000 کتاب الکترونیکی و 80000 عنوان مجله می‌باشد. همچنین دانشجویان می‌توانند لپ تاپ های موجود در کتابخانه را قرض کرده و استفاده کنند. این کتابخانه که اخیرا مورد بازسازی قرار گرفته است شامل 1200 سالن مطالعاتی است و 200 رایانه نیز برای دانشجویان فراهم شده است. همچنین کتابخانه دارای مسئولینی برای کمک به دانشجویان، پشتیبانی فناوری اطلاعات و تعدادی مجموعه ویژه می‌باشد. مرکز دانشجویی جدید نیز در این کتابخانه واقع شده است و در دسترس تیم های پشتیبانی و دانشجویان قرار دارد.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  مرکز درمانی دانشگاه شامل یک مرکز پزشک عمومی است که توسط NHS اداره می‌شود. این مرکز میزبان تعدادی کارگاه آموزشی همچون ماساژدرمانی و مراقبه نیز می‌باشد. همچنین مرکز چشم پزشکی دانشگاه خدمات مراقبت از چشم را توسط دانشجویان بینایی سنجی ارائه می‌دهد. خدمات مشاوره و پشتیبانی از بهداشت روان و قرارهای خودارجاع آنلاین برای مشاوره و حمایت از روان نیز در صبح و عصر ارائه می‌شود. MoodBoost نیز فعالیت هایی در جهت کمک های اولیه اضطراب و تقویت ذهن انجام می‌دهد و پشتیبانی آنلاین، حضوری، محرمانه و ناSwimس نیز توسط Big White Wall انجام می‌شود.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  دانشجویان می‌توانند با شرکت در برنامه PAL تجربه یادگیری با سایر دانشجویان را کسب کنند. هر یک از دانشجویان دارای یک معلم خصوصی می‌باشند که در زمینه های علمی و شخصی به آن ها راهنمایی هایی ارائه می‌دهد. همچنین برای بهبود و تقویت مهارت نویسندگی دانشجویان، امکان دسترسی به مربیان نویسندگی ماهر برای آن ها فراهم شده است.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form