University of Northampton

University of Northampton

 • شهر نورثمپتون
 • تعداد دانشجو 11985 نفر
 • TEF Gold

درباره University of Northampton

دانشگاه نورتهمپتون، طراحی شده مطابق با آموزش قرن بیست و یکم، یکی از معدود دانشگاه‌هایی است که موفق به کسب نشان طلا، در تعالی تدریس شده است. هدف این دانشگاه جوان، به اشتراک گذاری دانش، حمایت از خلاقیت و تلاش برای ایجاد تفکر مثبت می‌باشد. دانشگاه با در هم شکستن قالب‌های قدیمی آموزش و طراحی گونه جدیدی از آن، باعث به وجود آمدن دانشجویانی خلاق و مبتکر شده است. تعهد دانشگاه، برای تغییر زندگی و الهام بخشبدن از تحولات، در رأس همه امور می‌باشد. این مجموعه، بدون توجه به سوابق تحصیلی دانشجویان، با استعداد‌ترین آن‌ها را Swimسایی و به نورتهمپتون جذب می‌کند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Northampton
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 18% کارشناسی 82%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 26% تمام وقت 74%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 3%
  انگلیس 88% دیگر9%
 • محل اقامت

  سالن‌های اقامتی دانشگاه، محیط مناسبی برای ملاقات با دوستان جدید و تجربه‌ی یک زندگی مستقل، در هنگام تحصیل است. بیش از 1000 تخت، در پردیس دانشگاه وجود دارد که در ترکیبی از سالن‌های اقامتی سنتی یا خانه‌های شهری، گزینه‌هایی برای همه بودجه‌ها وجود دارد. تمامی اتاق‌ها مبله و دارای اینترنت است. اولویت ارائه‌ی سالن‌های دانشگاه، به دانشجویان سال اول تعلق دارد.

 • مشاغل دانشجویی

  آژانس استخدام دانشجویان خود دانشگاه، به آن‌ها برای کارآموزی و یافتن شغل پاره وقت کمک می‌کند. دانشجویان می‌توانند سفیر دانشجویی شوند، یا با کار در اتحادیه‌های دانشجویی کسب در آمد کنند. موقعیت‌های زیادی برای یافتن کار در محوطه دانشگاه و خارج از کشور، از مشاغل محلی گرفته تا بخش‌های ملی وجود دارد.

 • کتابخانه

  بزرگترین ساختمان دانشگاه learning hub نام دارد. این مجموعه طیف وسیعی از محیط‌های مطالعه و امکانات کتابخانه‌ای را فراهم می‌کند. کتابخانه هر روز هفته به صورت 24 ساعته آماده‌ی خدمات رسانی بوده و دانشجویان هر زمان که بخواهند می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  دانشجویان علاوه بر امکانات درمانی محلی، به مراکز پزشکی در محوطه دانشگاه نیز، دسترسی دارند. تیم مشاوره، همواره آماده‌ی پشتیبانی در مورد سلامت روان و حمایت از برنامه‌های مرتبط می‌باشد.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  تدریس در گروه های آموزشی کوچک به دانشجویان کمک می‌کند تا دانش خود را به کار بگیرند. تیم پشتیبانی دانشگاه (The ASSIST)، در طول دوره تحصیل، از دانشجویان حمایت و آن‌ها را از هر گونه نیاز به تحصیل اضافی مبرا می‌سازد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form