University of Liverpool

University of Liverpool

 • شهر لیورپول
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Silver

درباره University of Liverpool

دانشگاه Liverpool سال 1881 در Liverpool تاسیس شد و تا امروز دست از تلاش خود برای تربیت دانشجویان و کارآفرینان آینده برنداشته است. این دانشگاه میزبان 35000 دانشجوی می‌باشد، که فقط 8000 دانشجو از نقاط مختلف دنیا برای تحصیل در این دانشگاه شرکت کرده اند. Liverpool یکی از 200 دانشگاه Swimخته شده جهان است و در لیست دانشگاه های برتر انگلستان دارای رتبه 28 است. همچنین در رابطه با مقاله ها، تحقیقات و اقدامات بشردوستانه برنده ی 9 جایزه ی نوبل شده است. این دانشگاه با دانشگاه ها و موسسات بین المللی سراسر دنیا نیز مراودات علمی دارد چرا که معتقد است ارتباط با دیگر نقاط جهان، کیفیت علمی را بالا می‌برد. دانشگاه Liverpool دارای بزرگترین مجموعه ی علمی تخیلی در تمام اروپاست. این دانشگاه با متدهای جدید آموزشی، شانس یافتن شغل مناسب در آینده را برای دانش آموزان خود تضمین می‌کند. هدف این دانشگاه از زمان تاسیس تاکنون ارتقای سطح دانش و افزایش کیفیت آموزش بوده است. با وجود 2000 لپتاپ در محوطه ی دانشگاه و کتابخانه ی 24 ساعته، دانشجویان با کمبود امکانات مواجه نخواهند بود.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Liverpool
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 21% کارشناسی 79%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 10% تمام وقت 90%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 3%
  انگلیس 70% دیگر27%
 • محل اقامت

  اقامت دانشجویان به محض ثبت نام در دانشگاه تا پایان مدت تحصیلشان در خوابگاه دانشگاه Liverpool محفوظ خواهد بود. دو فضای مجزا برای تهیه و صرف غذا در محوطه ی خود دانشگاه و دهکده ی دانشجویی Greenbank درنظر گرفته شده است. خوابگاه ها به صورت خودگردان نیز ارائه می‌شوند. در سال های اخیر دانشگاه دانشجویان خوابگاهی را بیمه می‌کند. این دانشگاه بیش از 4400 اتاق و 8 محل اقامت برای دانشجویان دارد. همچنین دانشجویانی که واجد شرایط بورسیه در لیورپول هستند، در هزینه های خوابگاه شامل تخفیف خواهند شد. از امکانات دهکده ی دانشجویی در Greenbank میتوان به سالن ورزشی و زمین فوتبال با چمن مصنوعی اشاره کرد.

 • مشاغل دانشجویی

  در Liverpool مشاغلی مناسب دانشجویی به صورت پاره وقت ارائه می‌شود که از جمله ی آن می‌توان به تیم پذیرایی، فروشندگی و کار دفتری اشاره کرد. دانشگاه بسیاری از دانشجویان مشغول به کار در دانشگاه را به طور رسمی استخدام می‌کند و دانشجویان مانند دیگر کارمندان در روزهای کاری و رویداد های خاص در دانشگاه حضور خواهند داشت.

 • کتابخانه

  کتابخانه ی این دانشگاه در ایام امتحانات هروز هفته به صورت شبانه روزی باز است. دانشگاه Liverpool بیش ار 2میلیون کتاب، 94000 ژورنال و 845000 ebook را در دو ساختمان Harold Cohen و Sydney Jones جای داده است. همچنین شامل بزرگترین مجموعه داستان های علمی تخیلی در اروپا، به علاوه کتاب ها و نسخه های نادر است. این دانشگاه بیش از 2000 لپتاپ و دو ساختمان کتابخانه را در اختیار دانشجویان قرار داده است. طرح «گذراندن کتاب» یک بازار دانش آموز به دانش آموز را برای کتاب های درسی دست دوم، که اغلب شامل متون اصلی است، فراهم می‌کند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  Brownlow Hill به عنوان مرکز بهداشت و درمان به صورت تمام وقت آماده ی خدمت رسانی به دانشجویان است؛ علاوه بر این یک داروخانه در محوطه ی دانشگاه نیز قرار دارد. مرکز مشاوره ی دانشگاه نیز در تمام طول سال به صورت تمام وقت در دسترس دانشجویان می‌باشد. تیم مشاوره در انجمن صنفی دانشجویان مشاوره های خصوصی و محرمانه در امور و مختلف برای دانشجویان ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که کارگروه های درمانی با موضوع دغدغه های دانشجویان برگزار می‌شوند تا به عزت نفس دانشجویان کمک کند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  طرح مربیان همسال، پشتیبانی دانشجویی را به عهده دارد. تیم KnowHow پشتیبانی اختصاصی را برای کمک به دانشجویان در استفاده بیشتر از مطالعات خود ارائه می‌دهد. مشاوران آکادمیک به صورت انفرادی با تک تک دانشجویان، جلسه خواهند داشت. تیم های تجربه دانشجویی در مدارس دانشگاهی به پشتیبانی اداری نیز کمک می‌کنند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form