University of Leeds

University of Leeds

 • شهر لیدز
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره University of Leeds

کارکنان و دانشجویان دانشگاه لیدز از بیش از 170 کشور جهان به این جامعه جهانی ملحق شده‌اند. فرصت ملاقات و همکاری با افرادی از سراسر دنیا در لیدز وجود خواهد داشت. این دانشگاه به طور مداوم بر روی محوطه دانشگاهی خود سرمایه گذاری می‌کند، از آزمایشگاه‌های جدید و آمفی‌تئاترهای سخنرانی گرفته تا یکی از چشمگیرترین کتابخانه‌های انگلستان که در خود جای داده است. با دارا بودن بیش از 100 سال سابقه در استقبال از دانشجویان بین المللی، دانشجویان می‌توانند از کمک‌ها و راهنمایی‌های کارمندان باتجربه طی مدت تحصیل در لیدز مطمئن باشند. دانشگاه لیدز یکی از بزرگترین موسسات آموزش عالی در انگلستان، عضو گروه راسل و از دانشگاه‌های متمرکز بر تحقیقات است. شهرت جهانی لیدز به خاطر تدریس و تحقیق در رشته‌های متنوع است.‌ فرصت‌های زیادی برای دانشجویان این دانشگاه وجود دارد. محوطه دانشگاه با وجود تنها یک پردیس، مانند یک شهر کوچک است که تنها چند قدم از مرکز شهر فاصله دارد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Leeds
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 26% کارشناسی 74%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 10% تمام وقت 90%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 4%
  انگلیس 79% دیگر17%
 • محل اقامت

  اقامت دانشگاهی شخصی برای دانشجویان جدید الورود سال اولی تضمین شده و محدودیت‌ها و مهلت‌ها لحاظ می‌شوند. شرایط مذکور برای دانشجویان بین المللی نیز با پرداخت هزینه‌های بین المللی وجود دارد. طیف مختلفی از اجاره بها وجود دارد که شامل پوشش اولیه بیمه متعلقات، Wi-Fi، قبوض آب، برق و گاز و حق عضویت در باشگاه ورزشی Edge Club می‌باشد. بیشتر اقامتگاه‌های دانشگاه در خارج از دانشگاه، در نزدیکی مرکز شهر یا در حومه‌های دانشجویی معروف Headingley یا Hyde Park واقع شده است. مساکن خصوصی با کیفیت و خوب زیادی در لیدز وجود دارد.

 • مشاغل دانشجویی

  اگر دانشجویان در طول تحصیل به درآمد اضافی احتیاج داشته باشند، می‌توانند از طریق بخش کاریابی اتحادیه دانشگاه لیدز، کار پاره وقت پیدا کنند. جزئیات مربوط به مشاغل موجود در اتحادیه دانشگاه لیدز را می‌توان در وب‌سایت اتحادیه مشاهده کرد. ممکن است در داخل محوطه دانشگاه، نقش‌های سفیر دانشجویی و کارآموزی در دسترس باشد که به دانشجویان امکان کسب تجربه‌های ارزشمندی را می‌دهد.

 • کتابخانه

  4 کتابخانه داخل محوطه دانشگاه، در طول ترم تحصیلی، 7 روز هفته و تا دیر وقت باز است. محیط‌های کاری شامل بخش‌های مطالعه گروهی، مکان‌های مطالعه فردی ساکت و کافه برای استراحت در بین ساعات مطالعه هستند. غرفه‌های کامپیوتری به طور 24 ساعته، ابزارها و خدمات از طریق مایکروسافت آفیس 365 و اینترنت بی‌سیم پر سرعت رایگان در سراسر محوطه دانشگاه قابل دسترسی هستند. دانشجویان می‌توانند از طریق نصب برنامه UniLeeds بر روی تلفن همراه خود، به جدول زمانی شخصی و سوابق کتابخانه دسترسی داشته باشند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  مرکز پزشکی دانشجویی لیدز در نزدیکی دانشگاه قرار دارد. دانشجویان لیدز می‌توانند به خدمات رایگان مشاوره، بهزیستی و پشتیبانی از سلامت روان دسترسی داشته باشند. این پشتیبانی از طریق گروه‌ها، کارگاه‌ها و مشاوره‌های یک جلسه‌ای انجام می‌شود. منبع آنلاین Big White Wall پشتیبانی همسالان و حرفه‌ای شبانه روزی را ارائه می‌دهد. اتحادیه دانشگاه لیدز سگ‌های خانگی را به منظور خوشحال کردن دانشجویان معالجه و مداوا می‌کند. پشتیبانی تخصصی برای کسانی که مشکل جدی در مورد سلامت روانی‌شان تشخیص داده شود، در دسترس است.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  دسترسی به ویدیوها و صوت‌های ضبط شده‌ی اکثر سخنرانی‌ها و فعالیت‌های آموزشی، موجود است. مدارس و خدمات دانشگاهی برای حمایت از دانشجویان معلول و ناتوان با یکدیگر همکاری می‌کنند. همچنین دانشجویان با مشاور شخصی خود، دیدارهای منظم و سازمان یافته دارند. در لیدز پشتیبانی مهارت‌های دانشگاهی برای گزارش نویسی و مقاله نویسی، کنفرانس و مدیریت زمان انجام می‌پذیرد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form