University of Kent

University of Kent

 • شهر کنتربری
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره University of Kent

دانشگاه Kent در سال 1965، با 150 کادر آموزش و 500 دانشجو، شروع به کار کرد. امروزه اما دانشگاه پذیرای بیش از 20،000 دانشجو و 4000 کادر آموزش و اداری میباشد. این دانشگاه مفتخر است که در ارزشیابی رضابت دانشجوبان، به رقم 97% رسیده است. از آنجا که Kent از سرتاسر دنیا دانشجو میپذیرد، همواره با داشگاه ها و مجامع علمی در جای جای دنیا در ارتباط است. مدرسان و کارمندان دانشگاه، محیطی دوستانه و آرامش بخش ایجاد کرده اند تا دانشجویان در ان به دنبال اهداف خود بگردند. دانشگاه قصد دارد تا دانش آموزانی پرورش دهد که شهروندان کل دنیا باشند و نه یک کشور، و این امر میسر نخواهد بود مگر با مراودات دیگر دانشگاه ها و دانشجویان بین المللی. دانشجویان در این دانشگاه به رستوران ها، کافه، سینماها، کلوپ های ورزشی و باشگاه در محوطه ی دانشگاه دسترسی دارند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Kent
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 21% کارشناسی 79%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 9% تمام وقت 91%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 9%
  انگلیس 76% دیگر15%
 • محل اقامت

  تمامی دانشجویان سال اول میتوانند از محفوظ بودن محل اقامتشان در دانشگاه اطمینان حاصل کنند. خوابگاه Canterbury واقع در محوطه ی دانشگاه با ظرفیت 5،400 برای دانشجویان، غذا آماده و سرو میکند. خوابگاه Liberty Quays با ظرفیا پذیرش 1،100 دانشجو، در فاصله ی کمی از محوطه ی دانشگاه قرار گرفته است با هربودجه ای سازگار است. دانشجویان همچنین میتوانند از طرق وبسایت، از خوابگاه مورد نظر خود بازدید داشته باشند.

 • مشاغل دانشجویی

  مشاغل پاره وقت دانشجویی این دانشگاه شامل مشاغل مربوط به IT، مدیریت پروژه، بازاریابی، کادر در رستوران و معلم خصوصی میشود. دانشگاهKent هرساله 100 دانشجو از سالن دار تا سفیر در دانشگاه خود استخدام میکند.

 • کتابخانه

  این دانشگاه دارای دو کتابخانه است. کتابخانه ی Templeman با دید زیبای رو به شهر، در ایام امتحانات به صورت 24 ساعته باز است. کتابخانه ی Drill Hall نیز در ایام امتحانات به صورت شبنه روزی باز است و به نظر میرسد که طولانی ترین کتابخانه در اروپا باشد. هر دو کتابخانه مجهز به صدها کامپیوتر، تکنولوژی کمکی، وام لپ تاپ، نرم افزار، برنامه ها و ابزارهای آموزشی میباشند. کتابخانه های Kent طبق استانداردهای قرن 21 ساخته شده و دارای فضاهای انفرادی و گروهی برای مطالعه و کافه تریا میباشند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  مرکز بهداشت دانشگاه Kent در محوطه واقع شده و خدمات پرستاری و دارو را ارائه میدهد. در طول ترم نیز دانجویان میتوانند از خدمات هفتگی این مرکز در خوابگاه خود بهره مند شوند. مرکز بهداشت دانشگاه علاوه بر خدمات پزشکی جسمانی، مشاوره ی درمانی نیز ارائه میدهد. کارگروه های مختلف با اهداف مختلف جهت آگاهی سازی تشکیل شده اند. دانشجویان میتوانند به صورت هفتگی در سمینارها، جلسات و کارگروه ها شرکت کنند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  گروه پشتبانی تحصیلی خدماتی مانند آموزش نوشتار آکادمیک، ویرایش و مقدمه را ارائه میدهد. دانشجویان این امکان را دارند تا به صورت جفت جفت مباحث درسی خود را مرور کرده و شانس نراودات اجتماعی بیشتر را پیدا کنند. یک مشاور همواره و در تمام امور به دانشجویان کمک خواهد کرد؛ علاوه بر آن کتابخانه های آنلاین این مجموعه، دسترسی دانشجو به منابع درسی موردنظر را اسان میکند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form