University of Central Lancashire

University of Central Lancashire

 • شهر پریستون
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره University of Central Lancashire

UCLan یک دانشگاه پیشرو و مدرن می‌باشد که ریشه های آن به سال 1828 بازمی‌گردد و با داشتن دانشجو از بیش از 120 کشور جهان و همکاری های بین المللی، از نظر فرهنگی بسیار متنوع است. این دانشگاه امکانات و فرصت های لازم را جهت تحقق اهداف و توانایی های دانشجویان، برای آن ها فراهم می‌کند. دانشجویان می‌توانند به صورت رایگان در مراکز ورزشی عضو شوند و از مرکز ورزشی جدید Sir Tom Finney , یا از مرکز 64 هکتاری ULCan Sports Arena استفاده کنند. این دانشگاه در شهر زیبای پریستون و در شمال غربی انگلستان واقع شده است و همچنین دارای دانشکده هایی در برنلی، کامبریا و قبرس می‌باشد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه University of Central Lancashire
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 17% کارشناسی 83%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 28% تمام وقت 72%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 2%
  انگلیس 90% دیگر8%
 • محل اقامت

  دانشگاه اسکان همه دانشجویان سال اول را تضمین می‌کند. دانشجویان می‌توانند در تمام مدت تحصیل خود در سالن های اقامتی UCLan سکونت داشته باشند. همچنین دانشگاه دارای سالن هایی است که متعلق به دانشگاه هستند و یا تحت مدیریت دانشگاه قرار دارند. دانشجویان در آپارتمان هایی زندگی می‌کنند که دارای سالن غذاخوری، آشپزخانه و در بعضی سالن ها دارای یک منطقه مشترک با مبلمان و تلوزیون می‌باشد. همچنین اتاق های متفاوتی متناسب با بودجه دانشجویان وجود دارد. اقامتگاه ها به صورت خودپذیرایی می‌باشند و تهیه غذا به عهده دانشجویان می‌باشد. دانشجویان به اینترنت رایگان دسترسی دارند و اقامتگاه ها به صورت شبانه روزی نظارت می‌شوند و از امنیت کافی برخوردارند.

 • مشاغل دانشجویی

  دانشگاه طیف وسیعی از مشاغل پاره وقت و تمام وقت متناسب با برنامه دانشجویان را در اختیار آن ها قرار می‌دهد. دانشگاه برای کمک به طیف گسترده ای از فعالیت های شرکت های بزرگ تیمی از سفیران دانشجویی را با حقوق مناسب استخدام می‌کند. همچنین در مرکز شهر نیز طیف وسیعی از فرصت های شغلی نیمه وقت در فروشگاه های محلی، کافه ها و ... در دسترس دانشجویان می‌باشد.

 • کتابخانه

  کتابخانه دانشگاه به صورت شبانه روزی و در تمام طول هفته در دسترس دانشجویان می‌باشد و محیط مطالعاتی راحت و انعطاف پذیری را ارائه می‌دهد. همچنین منابع وسیعی همچون کتاب ها، مجلات مختلف، مجلات الکترونیکی و بیش از 700 کامپیوتر و لپ تاپ را برای دنشجویان فراهم کرده است. دانشجویان می‌توانند لپ تاپ های کتابخانه را قرض کرده و استفاده کنند. همچنین این کتابخانه دارای اتاق های مطالعه فردی و گروهی، کافه و باجه تکثیر و چاپ می‌باشد.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  این دانشگاه دارای یک مرکز درمانی شامل مطب پزشک عمومی، پرستاران و داروخانه می‌باشد. این مجموعه خدمات پشتیبانی انفرادی و ترک اعتیاد را نیز ارائه می‌دهند. خدمات مربوط به بهداشت وسلامت روان نیز در این مرکز ارائه می‌شود. اتحادیه دانشجویی دارای یک مرکز مشاوره برای ارائه انواع جلسات مشاوره برای دانشجویان می‌باشد و مراکز خدمات پشتیبانی MindsMatter و PeerTalk در محوطه دانشگاه فعالیت می‌کنند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  در این دانشگاه به منظور دستیابی دانشجویان به تعالی پشتیبانی های وسیعی ارائه می‌شود. یک مشاور آکادمیک در همه زمینه های تحصیلی به دانشجویان کمک می‌کند تا اهداف آن ها تحقق یابند. همچنین تیم WISER برای ایجاد اعتماد به نفس نیز مشاوره هایی ارائه می‌دهد. یک پورتال یادگیری مجازی، تمام مطالب درسی و تدریس های دوره ها را در فضایی امن نگه می‌دارد تا در صورت نیاز دانشجویان بتوانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form