The University of Buckingham

The University of Buckingham

 • شهر باکینگهام
 • تعداد دانشجو 3070 نفر
 • TEF Gold

درباره The University of Buckingham

دانشگاه باکینگهام در قلب انگلیس، نزدیک London و آکسفورد واقع شده است. این دانشگاه، در کسب رضایت دانشجویان، دارای رتبه اول و در چارچوب تعالی تدریس نشان طلا دارد. این دانشگاه مستقل، با ارائه آموزش‌های تخصصی در کلاس‌هایی با تعداد دانشجویان کم، زیر نظر اساتید تحصیل کرده، تجربه یادگیری استثنایی را برای دانشجویان فراهم کرده است. جمعیت دانشجویی از 100 ملیت مختلف تشکیل شده، از این رو حضور در باکینگهام دقیقا مانند حضور در یک دهکده کوچک جهانی است. این تماس‌ها، آشتایی‌ها و دوستی‌ها، مدت‌ها پس از پایان تحصیل از باکینگهام ادامه دارد. فارغ‌التحصیلان این دانشگاه، می‌توانند در سراسر جهان، به راحتی آینده‌ی شغلی خود را رقم بزنند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه The University of Buckingham
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 50% کارشناسی 50%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 6% تمام وقت 94%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 5%
  انگلیس 62% دیگر33%
 • محل اقامت

  دانشگاه، محل اقامت دانشجویان را در سال اول ورودشان تضمین می‌کند. محل اقامت دانشجویان، در سه خوابگاه دانشجویی جدا از هم، واقع در شهر باکینگهام می‌باشد. تمامی اتاق‌ها مبله و مجهز به امکانات پذیرایی می‌باشند. دانشجویان از میان حمام‌های اختصاصی یا مشترک، گزینه‌های مختلط یا تک جنسیتی‌ و مکان‌های کنار رودخانه یا بلوک‌های ساکت، قادر اند محیطی که در آن تمایل به اقامت دارند را انتخاب نمایند. کلیه خوابگاه‌ها متعلق به دانشگاه بوده و زیر نظر دانشگاه مدیریت می‌شود. برای دانشجویان دارای معلولیت نیز، اتاق‌ها و امکانات خاصی در نظر گرفته شده است.

 • مشاغل دانشجویی

  دانشگاه دانشجویان را در کتابخانه، انجمن‌های دانشجویی و اتحادیه دانشجویان به صورت پاره وقت و یا به عنوان سفیر دانشجویی استخدام می‌کند. کار پاره وقت در شهرهای محلی، از جمله مرکز بزرگ خرید بیستر ویلت، میلتون کینز و سیلورستون برای دانشجویان جویای کار وجود دارد. شرکت‌های کاریابی محلی، به طور مرتب از دانشگاه بازدید کرده و به دانشجویان در یافتن کار کمک می‌کنند.

 • کتابخانه

  کتابخانه در هفت روز هفته، به صورت 24 ساعت، آماده خدمت رسانی به دانشجویان می‌باشد. سالن‌های مطالعه، فضای مناسب را برای کارهای گروهی و انفرادی فراهم می‌کند. کتابخانه دانشگاه، طیف گسترده‌ای از منابع مطالعاتی، از جمله مقاله و کتاب را برای انجام تکالیف درسی، در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. در دانشکده حقوق، یک کتابخانه اختصاصی برای دانشجویان رشته حقوق وجود دارد. رایانه‌ها و لپ‌تاپ‌ها را در هر دو کتابخانه می‌توان به کار گرفت. دسترسی به اینترنت، در سراسر دانشگاه اعم از کتابخانه‌ها، برای دانشجویان آزاد است.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  دانشجویان، در طی دوران تحصیل می‌توانند از خدمات پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه بهره‌مند شوند. باکینگهام، اولین دانشگاه انگلستان است که روانSwimسی مثبت را در برنامه درسی خود گنجانده است. جلسات حیوانات خانگی، برای کمک به دانشجویان در مدیریت استرس و اضطراب نیز برگزار می‌شوند. ضمن اینکه، برخی از دانشجویان واجد شرایط، برای پشتیبانی از هم سن و سالان خود آموزش دیده اند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  کارگاه‌های آموزش مهارت‌های علمی، برنامه ریزی و مقاله نویسی به صورت مداوم در دانشگاه برگزار می‌شوند. هر دانشجو دارای مربی خصوصی است؛ تا او را در طی دوران تحصیل پشتیبانی کند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form