Swansea University

Swansea University

 • شهر ولز
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره Swansea University

دانشگاه Swansea سال 1920 در ولز بنا شد و از همان ابتدا در حوزه ی تحقیقات و پژوهش، تغییر ایجاد کرد. فارغ التحصیلان این دانشگاه اغلب در مشاغل مناسب مشغول به کار شده و یا در بهترین دانشگاه ها در حال تحصیل ارشد و یا دکتری هستند. این دانشگاه در رتبه بندی TEF مفتخر به دریافت نشان طلا میباشد. رضایت بالای دانشجویان این دانشگاه را جز 5 دانشگاه برتر قرار داده است. این دانشگاه در سال 2019 به عنوان دانشگاه سال Swimخته شد. دانشگاه Swansea قلب هنر این منطقه میباشد از آن رو دو گالری در محوطه ی دانشگاه واقع شده اند. وجود باشگاه های ورزشی، صفحه ی نمایش بزرگ و غیره در محوطه ی دانشگاه، اقامت در این محوطه را لذت بخش میکند. محوطه دانشگاه با مرکز شهر و ساحل فاصله ی کمی دارد و دانشجویان را از استفاده ی وسایل نقیله ی عموم بی نیاز میکند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Swansea University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 16% کارشناسی 84%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 15% تمام وقت 85%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 3%
  انگلیس 81% دیگر16%
 • محل اقامت

  دانشجویان در صورتی که ثبت نام خود را قطعی نمایند، میتواند از محفوظ بودن اقامتگاهشان تا پایان تحصیلات اطمینان حاصل کنند. Singleton Park خوابگاه درون محوطه و دهکده ی دانشجویی Hendrefoelan خوابگاه بیرون دانشگاهی ارائه میدهد. اتاق های رو به دریای این خوابگاه از اینترنت پرسرعت و مجانی برخوردار هستند.

 • مشاغل دانشجویی

  آکادمی اشتغال پذیری Swansea، پلی ست برای دانشجویان با مشاغل پاره وقت و تجربه کاری به چشم انداز فارغ التحصیلان شاغل آینده. اتحادیه ی اشتغال دانشجویی، مشاغلی همچون فروشندگی، کار در رستوران و کافه و غیره در اختیار آنان میگذارد.

 • کتابخانه

  دانشگاه Swansea دو ساختمان را به کتابخانه اختصاص داده ست که هردوی آنها 24 ساعت شبانه روز باز هستند تا در هر ساعتی در خدمت دانشجویان باشند. کادر حرفه ای و خوش برخورد کتابخانه تلاششان را میکنند تا دانشجویان در یافتن منبع مورد نظر خود به مشکل برنخورند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  خدمات پزشکی عمومی و دندانپزشکی در محوطه ی دانشگاه ارائه میشود همچنین دانشجویان در استفاده از خدمات پزشکی شامل تخفیف خواهند شد. خدمات مشاوره ی نیز در این مرکز ارائه میشود و دانشجویان در تمام زمینه های درمانی تحت حمایت کادر درمانی دانشگاه هستند. دانشجویان میتوانند از خدمات روانSwimسی این مرکز به صورت فردی و به طور خصوصی بهره مند شوند. کلیه ی خدمات درمانی ارائه شده در دانشگاه، برای دانشجویان رایگان خواهد بود.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  مرکز پشتیبانی موفقیت آکادمیک، دانشجویان را در ارتقای مهارت های یادگیری حمایت میکند به علاوه دانشجویان میتوانند با مراوداتی که با سایر دانشجویان دارند، مشکلات تحصیلی خود را به اشتراک گذاشته و آن را رفع کنند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form