Queen’s University Belfast

Queen’s University Belfast

 • شهر بلفست
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره Queen’s University Belfast

دانشگاه Queen's University Belfast سال 1845 توسط ملکه ویکتوریا، در ایرلند تأسیس شد به عنوان جایگزینی غیرفرقه ای برای کالج ترینیتی دوبلین طراحی شده است. این دانشگاه دومین دانشگاه کهن ایرلند به شمار میرود. این دانشگاه مفتخر به دریافت نشان طلای TEF میباشد. دانشگاه Queen's با در اختیار گذاشتن تجهیزات و امکانات مدرن در اختیار دانشجویان، سعی در ایجاد دیدگاه جدیدی در زندگی آنان دارد. کتابخانه ی این دانشگاه به دلیل تمایزش در ارائه ی خدمات با کیفیت، برنده ی جایزه شده است. این مجموعه ی بستری متشکل از تحقیقات به روز، تخصص در آموزش و مراوادت خارجی فراهم نموده ؛ به همین دلیل است که این دانشگاه رتبه ی اول 159 دانشگاه دنیا را از آن خود کرده است. با تحصیل و کار در این دانشگاه فرصت تبدیل شدن به بهترین را خواهید داشت. محوطه ی دانشگاه شامل یک اتاق مالی با پایانه های Bloomberg، امکانات تحقیقاتی بهداشت و علوم بین رشته ای و مراکز مهندسی نوآورانه میباشد.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Queen’s University Belfast
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 21% کارشناسی 79%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 25% تمام وقت 75%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 4%
  انگلیس 88% دیگر8%
 • محل اقامت

  خوابگاه دانشجویی این مجموعه این اطمینان را به دانشجویان بومی و غیربومی خواهد داد که تا آخرین روز تحصیلشان در این دانشگاه اتاقی به نامشان رزرو خواهد بود. سوییت ها در دو نوع تک تخته و دو تخته ارائه میشوند که در استفاده از حمام مشترک خواهند بود. غیر از آن اتاق ها مجهز به میز مطالعه، دستشویی و آشپزخانه هستند. در لابی ساختمان محلی برای گردهمایی دانشجویان وجود دارد. از دیگر ویژگی های این خوابگاه میتوان به اینترنت وایرلس، عضویت در باشگاه به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ی مخفی ای اشاره کرد. خوابگاه در فاصله ای بسیار نزدیک با 15 دقیقه پیاده روی تا محوطه ی دانشگاه، قرار گرفته اند.

 • مشاغل دانشجویی

  دانشگاه Queen's فرصت های شغلی را در اختیار دانشجویان قرار داده است تا علاوه بر بهره مندی از مزایای آن، استعداد و توانایی های شغلی خود را نیز محک بزنند. بستر دیجیتال مشاغل دانشجویی درون محوطه، مشاغل پاره وقت، موقتی و مخصوص تعطیلات را ارائه میدهد. دانشجویان میتوانند از طریق My Future نیز در تعطیلات به کارورزی بپردازند.

 • کتابخانه

  کتابخانه ی Queen's با 2000 فضای مطالعه ی انفرادی و 33 فضا برای امکان مطالعه به صورت گروهی، برنده ی جایزه ی McClay شده است. از امکانات این کتابخانه میتوان به اینترنت پرسرعت، آموزش IT، آموزش زبان انگلیسی، کافه و ساعات کاری شبانه روزی کتابخانه در ایام امتحانات اشاره کرد. فضای کتابخانه صرفا برای ارتقای یادگیری دانشجویان برنامه ریزی شده است، از این رو کامپیوترهای کتابخانه، برنامه های مورد نیاز دانشجویان را به طور پیش فرض ارائه میدهند. فضای مجازی آموزشی این کتابخانه، به دانشجویان این امکان را میدهد تا منابع مورد نیاز خود را بیابند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  مرکز خدمات درمانی این دانشگاه، در فاصله ی کمی از محوطه قرار گرفته است. دانشجویان علاوه بر دریافت خدمات درمانی جسمی، میتوانند از خدمات درمانی روحی و روانی هم بهره ببرند. دانشجویان میتوانند در گروه های درمانی عضو شوند و یا به صورت تک نفره مشاوره بخواهند. دانشجویان و کادر دانشگاه با شرکت در 4_6 جلسه ی درمانی میتوانند سطح آگاهی و ارتقای سلامت خود را بررسی نمایند.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  دانشگاه کارگروه ها و همچنین پشتیبانی نفر به نفر برگزار میکند. دانشجویان بین المللی همواره از یاری مشاور بهره مند خواهند بود. مشاوران این دانشگاه در تمام امور مهاجرتی و غیره در کنار دانشجویان بین المللی خواهد بود. برای فارغ التحصیلان این دانشگاه نیز بستری فراهم شده است تا به طور هفتگی از شرایط خود گزارشی تهیه کنند تا متخصصان ما جهت ادامه ی تحصیلات در مقاطع بالاتر و عالی و یا فرصت های شغلی به آنان کمک کنند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form