Keele University

Keele University

 • شهر نیوکاسل
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره Keele University

اگر به دنبال محیطی برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری هستید، دانشگاه Keele بهترین انتخاب است. براساس جدول لیگ دانشگاه های برتر انگلستان، این دانشگاه به عنوان یکی از سه دانشگاه برتر NSS انتخاب شده است. دانشگاه Keele در زمینی 600 هکتاری زیبایی احداث شده است که برای دانشجویان اوقات خوشی نظیر قدم زدن در فضای دلپذیر و امن در شب، لذت بردن از هوا در بین کلاس ها و مهمانی و اجتماعات دوستانه با همکلاسی ها رقم میزند. Keele در ایده آل ترین مکان ممکن یعنی در فاصله ی یک ساعته بین Newcastle و Lyme ، قلب بریتانیا، قرار گرفته است. این دانشگاه دارای باشگاه سرپویده است که در آن امکان اجرای رقص، تمرینات تناسب اندام و یک زمین وزرشی روباز با امکان انجام فعالیت های ورزشی وجود دارد. دانشگاه Keele اولین بار 42 سال پیش با گرده همایی پنج تن از تحصیل کردگان رشته ی مدیریت ساخته شد و اکنون دانشجویان از 100 کشور جهان این دانشگاه را میSwimسند و در آن به تحصیل میپردازند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Keele University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 22% کارشناسی 78%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 22% تمام وقت 78%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 2%
  انگلیس 86% دیگر12%
 • محل اقامت

  محل اقامت دانشجویان واقع در محوطه ی دانشگاه تا مرکز آن فاصله ی کمی دارد و پذیرای 2،800 دانشجو میباشد. چهار ساختمان خوابگاه در جاهای مختلف محوطه شامل خوابگاه های سنتی، سوئیت و آپارتمان، دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. ویژگی مشترک تمام این خوابگاه ها دسترسی به وای فای مجانی، نگهبان 24 ساعته، حمام و تخت خواب است اما از ویژگی های منحصر به فرد هر یک از خوابگاه ها میتوان به رختشویی، آشپزخانه ی مشترک، استخر و باشگاه، کافه تریا و مرکز بهداشت اشاره کرد. کادر خوابگاه علاوه بر کمک به دانشجویان در یافتن محلی مناسب در خارج از دانشگاه، برنامه های سرگرم کننده برای دانشج.یان دارد و در موقعیت های جدی نیز حامی آنان است.

 • مشاغل دانشجویی

  سزویس اشتغال دانشجویی، مشاغل پاره وقت، موقتی و پس از فارغ التحصیلی را به صورت رایگان به دانشجویان معرفی میکند. دانشگاه مشاغلی سبک با ساعاتی قابل انعطاف و در کنار مطالعات درسی، ارائه میدهد. برای تمام دانشجویان جهت یافتن شغل در دانشگاه، شرایط یکسانی وجود دارد.

 • کتابخانه

  کتابخانه ی این مجموعه ارائه دهنده ی خدماتی چون منابع درسی، منابع تحقیقاتی، منابع آنلاین و غیره به دانشجویان دانشگاه Keele و دانشجویان خارج از این دانشگاه میباشد. کتابخانه ی سلامت در محوطه ی سلامت دانشگاه و در نزدیکی بیمارستان این مجموعه واقع شده تا به سلامت دانشجویان کمک کند. کادر مجرب کتابخانه وظیفه دارند تا به دانشجویان در یافتن منبع موردنظرشان کمک کنند. علاوه بر آن دانشجویان میتوانند کلاس های غیر رسمی و به صورت گروه های دوستانه در این کتابخانه جهت رفع اشکال، تشکیل دهند. دانشجویانی که به هر دلیلی در یادگیری دروس مشکلا دارند، میتوانند از کتابخانه برای رفع مشکل خود کمک بگیرند. پهنای باند وسیع اینترنت در محوطه ی کتابخانه، دسترسی به منابع را آسان میکند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  سلامت دانشجویان در این مدرسه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین دانشجویان باید بین درس، کار و استراحت تعادل برقرار کنند. خدمات درمانی دانشگاه شامل تمام دانشجویان، چه در مقاطع بلندمدت و چه در دوره های کوتاه مدت و کارکنان و کادر آموشی میباشد. دو دکتر و دو پرستار در مرکز حضور داند که در صورت بروز هرگونه مشکل اورژانسی، تماس گرفته و یا به مرکز درمانی دانشگاه مراجعه کنید. رضایت دانشجویان از این مرکز همواره بالا بوده است.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  این دانشگاه همواره از دانشجویان خود در زمینه های تحصیلی حمایت کرده است. دانشگاه Keele بستری فراهم کرده است تا فارغ التحصیلان نیز با تشکیل گروه های درسی، بعد از دوران دانشگاه به طور متمرکز برروی حیطه ی درسی خود به پرسش و پاسخ بپردازند. پیشرفت جدی در زمینه ی تحصیلی دانشجوبان برای کادر آموزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، حتی پس از فارغ التحصیلی. بنابراین دانشگاه ترتیبی داده است که دانشجویان سابق دانشگاه سالانه به گردهمایی ای جهت انتقال تجربیات و مشاوره آمده و محصلان سوالات خود را از آنان بپرسند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form