Harper Adams University

Harper Adams University

 • شهر نیوپورت
 • تعداد دانشجو نفر
 • TEF Gold

درباره Harper Adams University

هارپر اَدمز با دانشگاه‌های سراسر دنیا همکاری دارد. در سال های اخیر، دانشجویان از بیش از 30 کشور جهان به این کشور پیوسته اند. حدود یک سوم دانشجویان محقق در هارپر اَدمز بین المللی هستند. بخش عمده تحقیقات بین المللی در هارپر اَدمز بر روی امنیت جهانی غذا است. تاریخچه دانشگاه هارپر اَدمز با توجه به قرار داشتن در یک زمین املاکی 635 هکتاری، ریشه در دانش کشاورزی دارد. این دانشگاه بیش از سایر دانشگاه‌های انگلستان در رشته‌های مرتبط با کشاورزی دانشجو دارد؛ اما امروزه از دروس مدیریت محیط زیست گرفته تا مهندسی مکانیک، بهداشت حیوانات، جانورSwimسی و... را نیز ارائه می‌دهد. این دانشگاه به محیط دوستانه، دانشگاهی و کیفیت پشتیبانی دانشجویان خود افتخار می‌کند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Harper Adams University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 11% کارشناسی 89%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 56% تمام وقت 44%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 2%
  انگلیس 96% دیگر2%
 • محل اقامت

  بیشتر دانشجویان سال اولی در 14 سالن واقع در محوطه دانشگاه زندگی می‌کنند، همه فاصله کوتاهی تا پردیس مرکزی دانشگاه فاصله دارند. هر سالن دارای دو سرپرست دانشجویی سال آخر است که در آن‌جا زندگی می‌کنند و پشتیبانی معنویی لازم را برای دانشجویان مقیم ارائه می‌دهند. کلیه سالن‌های موجود در محوطه دانشگاه دارای امنیت 24 ساعته، سیستم ورودی کارتخوان در ورودی، دسترسی به امکانات خشکشویی، پارکینگ و اینترنت رایگان هستند. بیشتر دانشجویان در سال دوم و آخر تحصیل خود، در خارج از دانشگاه زندگی می‌کنند. مساکن عموماً در شعاع 6 مایلی دانشگاه قرار دارند. این دانشگاه قصد دارد در پردیس خود تنها میزبان دانشجویان بین المللی و دانشجویان سال اول باشد.

 • مشاغل دانشجویی

  در محوطه دانشگاه فرصت‌هایی برای کار پاره وقت در مراکز پذیرایی، مزرعه یا بار اتحادیه دانشجویی وجود دارد. دانشجویان همچنین می‌توانند سفیر دانشجو شده و با نمایندگی برای هارپر اَدمز یک تجربه عالی را در رزومه خود ثبت کنند. سرویس مشاغل، نیازمندی‌های کار پاره وقت، استخدامی و همچنین مشاغلی برای محصلان مقطع کارSwimسی ارشد را تبلیغ می‌کند.

 • کتابخانه

  كتابخانه بمفورد در محوطه دانشگاه واقع شده و دارای 43000 كتاب و حدود 2000 مجله چاپی است. این کتابخانه همچنین دارای یک مجموعه کتاب الکترونیکی در حال توسعه، 44000 مجله الکترونیکی، پایگاه‌های داده و لیست‌های مطالعه است. این کتابخانه به صورت 24 ساعته در طول ترم تحصیلی باز است. فضاهای مطالعه گروهی و ساکت در دسترس است. امکانات کامپیوتری مجزا به طور 24 ساعته وجود دارد و کلیه اتاق‌های موجود در محوطه دانشگاه از اینترنت برخوردار هستند.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  پزشک جراح محلی، کل روزهای هفته در داخل دانشگاه بیمار ویزیت می‌کند. درمان‌های فوری و اورژانسی دندانپزشکی را می‌توان به طور محلی در Telford انجام داد. مشاوره در مورد سلامت جنسی از سوی پزشک عمومی دانشگاه و خدمات دانشجویی در دسترس است. داروخانه‌ها در نزدیکی نیوپورت واقع شده اند. مشاوران دانشگاه ثبت شده‌ی BACP (اعتبارنامه حرفه ای) هستند. مشاوران جلسات خصوصی ارائه می‌دهند، از چت‌های غیر رسمی گرفته تا پشتیبانی طولانی مدت. آن‌ها کارگاه‌هایی از جمله مدیتیشن، استرس و مدیریت اضطراب را برگزار می‌کنند. پشتیبانی همسالان و سایر آموزش‌ها از طریق خدمات دانشجویی و اتحادیه دانشجویان ارائه می‌شود.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  تیم هدایت تحصیلی، پشتیبانی گروهی و فردی ارائه می‌دهد. پشتیبانی فردی یا گروهی مهارت‌های مطالعه، منابع داخل Learning Hub، یک مشاور ارشد که می‌تواند درباره مشکلات شخصی یا هرگونه مشکلی در زمینه مطالعات، کمک کند، تیم پشتیبانی اختصاصی یادگیری و پشتیبانی از معلولین، شرکت در کنفرانس‌های سال بالایی‌ها قبل از شروع سال تحصیلی، همگی از امکانات آموزشی موجود در این دانشگاه است.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form