Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

 • شهر باکینگهامشایر
 • تعداد دانشجو 11005 نفر
 • TEF Silver

درباره Buckinghamshire New University

این دانشگاه تمرکز خود را بر درجات حرفه‌ای، عملی و همچنین دانشگاهی متمرکز کرده و دوره‌های تحصیلی با کیفیت در همه رشته‌ها اعم از پرستاری، بهداشت و درمان تا برنامه نویسی و حمل و نقل هوایی ارائه می‌دهد. دانشگاه دارای کتابخانه‌ای بزرگ، کارگاه‌های هنری و طراحی، استودیوهای ضبط و آزمایشگاه‌های مجهز می‌باشد. پردیس دانشگاه در آکسبریج نیز، دارای تجهیزات پزشکی و امکانات شبیه سازی ویژه‌ای برای دوره‌های تمرین پرستاری و مراقبت‌های بهداشتی است. دانشجویان این دانشگاه همگی از آموزش عالی و پشتیبانی فردی بهره‌مند می‌شوند. همچنین با ثبت ساعات کاری خود در پورتال دانشگاه به صورت داوطلبانه، با دریافت گواهی‌های موفقیت، از سابقه‌ی ارزشمندی به عنوان کارفرمایان آینده بهره‌مند می‌شوند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Buckinghamshire New University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 11% کارشناسی 89%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 27% تمام وقت 73%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 7%
  انگلیس 91% دیگر2%
 • محل اقامت

  دانشگاه، اقامت دانشجویان سال اولی را در یکی از سالن‌های High Wycombe تضمین می‌کند. دانشجویانی که در آکسبریج مشغول به تحصیل هستند، می‌توانند برای سالن‌هایی در High Wycombe درخواست کرده و از اتوبوس رایگان به مقصد پردیس آکسبریج استفاده کنند. این دانشگاه، دارای سه سالن اقامتی خودگردان در High Wycombe است؛ که 885 اتاق خواب یک نفره را برای دانشجویان تدارک دیده است. اقامتگاه این دانشگاه، مجموعه‌ای از اتاق‌های استاندارد، اختصاصی و استودیویی را ارائه می‌دهد. همه‌ی سالن‌ها دارای امنیت 24 ساعته، اینترنت پر سرعت و خشکشویی رایگان در محل هستند.

 • مشاغل دانشجویی

  قرار گیری دانشگاه در یک شهر بزرگ، زمینه‌ی ایجاد فرصت‌های متعددی از انواع کار پاره وقت را برای دانشجویان میسر می‌سازد. دانشجویان می‌توانند در دانشگاه به عنوان سفیر دانشجویی یا در ارتباط با کارفرمایان محلی، مشاغل دیگری را انتخاب کنند.

 • کتابخانه

  در ساختمان 4 طبقه‌ی Gateway، واقع در پردیس High Wycombe فضایی مملو از کتاب و مجله همراه با اتاق‌های استفاده از رایانه وجود دارد. پردیس آکسبریج این دانشگاه نیز، دارای یک کتابخانه ویژه برای دانشجویان بهداشت و پرستاری است. در کل دانشگاه، حدود 650 ایستگاه کاری دانشجویی، برای استفاده عمومی از رایانه (PC and Mac) وجود دارد. كتابخانه‌ها به طور تمام وقت در طول هفته مشغول خدمات رسانی می‌باشند. دسترسی به منابع الکترونیکی و بانک‌های اطلاعاتی نیز به صورت آنلاین، در هر لحظه از شبانه‌روز در اختیار دانشجویان است.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  مرکز دانشجویی، یک مرکز چند منظوره برای ارائه‌ی اطلاعات پزشکی، مشاوره و راهنمایی است. مشاوره و پشتیبانی از دانشجویان به صورت محرمانه و کاملاَ رایگان انجام می‌پذیرد. پشتیبانی آنلاین و ناSwimس از طریق (Big White Wall) نیز در هر ساعت از شبانه‌روز در اختیار دانشجویان است.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  مرکز توسعه یادگیری دانشگاه، با دانشجویان همکاری می‌کند تا توانایی‌های آکادمیک خود را بهبود ببخشند. علاوه بر این، این مرکز آموزش‌های انفرادی را به تمام دانشجویان با هر مقطع و سطح توانایی ارائه می‌دهد.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form