Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University

 • شهر کمبریج
 • تعداد دانشجو 24490 نفر
 • TEF Silver

درباره Anglia Ruskin University

دانشگاه (ARU)، دانشگاهی دولتی در شرق انگلستان است؛ که در سال 1858 توسط ویلیام جان بیامنت تاسیس شد. ARU بیش از 24 هزار دانشجو در سر تا سر جهان دارد و دارای پردیس‌هایی در کمبریج، چلمسفورد، پیتربورو و London است. دانشجویان هر آنچه که برای تحصیل در رشته مورد علاقه خود می‌خواهند؛ از اساتید با تجربه و امکانات آموزشی مدرن گرفته تا توسعه مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار، به راحتی می‌توانند در این دانشگاه در اختیار داشته باشند.

نمایش بیشتر نمایش کمتر
مشخصات دانشگاه Anglia Ruskin University
 • سطح تحصیلات

  تحصیلات تکمیلی 18% کارشناسی 82%
 • نحوه مطالعه

  نیمه وقت 23% تمام وقت 77%
 • دانشجویان از کجا آمده اند؟!

  اروپا 4%
  انگلیس 86% دیگر10%
 • محل اقامت

  محل اقامت دانشجویان ورودی جدید، در پردیس‌های کمبریج (Cambridge) و چلمسفورد (Chelmsford) واقع شده است. اقامتگاه‌ها شامل: آشپزخانه مشترک، اتاق‌های اختصاصی، آپارتمان‌های استودیویی می‌باشد و دانشجویان با توجه به بودجه خود می‌توانند محل اقامتشان را انتخاب کنند. کلیه سالن‌های اقامتی دارای امنیت 24 ساعته و برنامه SafeZone هستند. تیم مشاوره املاک دانشجویی، در صورت لزوم برای پیدا کردن محل اقامت غیر دانشگاهی به دانشجویان کمک می‌کند.

 • مشاغل دانشجویی

  تیم کاریابی دانشگاه به دانشجویان کمک می کند تا کارهای پاره وقت و انعطاف پذیر را هم داخل دانشگاه و هم با کارفرمایان محلی پیدا کنند. برای مخارج زندگی سفیران دانشجویی، که برای دانشگاه کار می‌کنند، به صورت ساعتی دستمزد پرداخت می‌گردد.

 • کتابخانه

  کتاب‌ها و مجلات الکترونیکی به صورت آنلاین در تمام ایام هفته و هر ساعت از شبانه‌ روز در دسترس دانشجویان می‌باشند. فضاهای مطالعاتی از سالن های گروهی گرفته تا بخش‌های انفرادی و ساکت، در اختیار دانشجویان قرار دارند. امکانات این مجموعه شامل: رایانه‌های شخصی متصل به شبکه، اتصال بی سیم و برنامه‌های کاربردی استاندارد IT است.

 • خدمات درمانی و پزشکی

  دانشجویان در طول دوره تحصیلی از امکانات پزشکی و درمانی دانشگاه بهره‌مند می‌شوند. در سایر مواقع نیز، قادر به استفاده از خدمات پزشکی و مراجعه به یک پزشک عمومی در نزدیکی دانشگاه هستند. ضمن اینکه، معاینه چشم و مراقبت از آن، از طریق ساختمان اپتومتری در کمبریج به صورت رایگان انجام می‌پذیرد. iCentre خود دانشگاه، از دانشجویانی که به طور موقت آسیب دیده یا باردار هستند، پشتیبانی می‌کند. خدمات بهداشتی و درمانی، مشاوره‌هایی درباره سلامت جسمی و روحی به دانشجویان ارائه می‌دهد. تمامی خدمات تیم مشاوره سلامت و روان، برای دانشجویان رایگان و کاملاً محرمانه است.

 • کیفیت و پشتیبانی تحصیلی

  کارگاه‌های مهارت یادگیری، برای کمک به پیشرفت تحصیلی دانشجویان برگزار می‌شوند. حمایت از دانشجویان دارای معلولیت و dyslexia (مشکل در خواندن) صورت می‌گیرد و تمامی دانشجویان در طول سفر دانشگاهی خود، از پشتیبانی یک مدرس ناظر به صورت انفرادی بر خوردار می‌باشند.

دیگر ویژگی‌های این دانشگاه
جوایز TEF
 • TEF چیست؟

  در صورت نیاز به ارائه خدمات درمانی به دانش آموزان، مدرسه پرستار مخصوص به خود را دارد و حتی کلیه مسئولین و کارمندان مدرسه آموزش کمکهای اولیه دیده اند. در نهایت اگر دانش آموزی به خدمات بیمارستانی احتیاج داشته باشد, دانش آموز را به بیمارستان منتقل میکنند

متعلق به چه موسساتیست؟ جایزه
نشان طلايي تي اي اف ارائه دهنده اموزش و پژوهش ها در بهترين و بالاترين كيفيت ممكن به همراه نتيايج درخشان دانشجو ها در اين دانشگاه ها ميباشد. TEF Gold
نشان نقره اي تي اي اف ارائه دهنده كيفت بالاي اموزشي، يادگيري و همچنين نتايج بسيارخوب دانشجويان در اين دانشگاه ها است. TEF Silver
نشان برنز تي اي اف ارائه دهنده ي كيفيت قابل قبول اموزش با استاندارد هاي دانشگاهي كشور انگلستان است. TEF Bronze
اين موسسات موفق به كسب استاندارد هاي اموزشي و تحقيقاتي دانشگاه ها در كشور انگلستان شده اند و در حال حاضر اطلاعات كافي در تعين رتبه تي اي اف اين دانشگاه ها در دسترس نيست. TEF Provisional
تجربیات پیوندی

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین

"من قطعا احساس می‌کنم که بین المللی شده ام و درک بهتری از فرهنگ‌های مختلف دارم"

سینا از مدرسه کوئین
Application Form